PRIVATUMO POLITIKA

BENDRA INFORMACIJA

Viešoji įstaiga Šiaulių rajono Gruzdžių ambulatorija šia privatumo politika nustato Jūsų duomenų tvarkymo sąlygas, naudojantis ambulatorijos valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą Jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.
Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte šią privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydamas ambulatorijos interneto svetainę, sutinkate su čia aprašytomis sąlygomis.
Patvirtiname, kad Jūsų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.
Primename, kad asmenys, kurie yra jaunesni nei 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę, neturėdami tėvų ar kitų teisėtų globėjų sutikimo.

KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE JUS RENKAME?

Informacija, kaip naudojate mūsų svetaines

Jeigu Jūs lankotės mūsų interneto svetainėje, mes renkame informaciją, kuri atskleidžia mūsų teikiamų paslaugų naudojimo ypatumus. Daugiau apie tai skaitykite skyriuje „Mūsų svetainėje naudojami slapukai“.

Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių

Mes galime gauti informacijos apie Jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš Jūsų arba apie Jus.

Kita mūsų renkama informacija

Mes taip pat galime rinkti ir kitą informaciją apie Jus, Jūsų įrenginį ar Jūsų naudojimąsi mūsų svetainės turiniu su Jūsų sutikimu. Jūs galite rinktis nepateikti kai kurios informacijos, tačiau tokiu atveju gali būti neleidžiama naudotis tam tikromis paslaugomis.

JŪSŲ INFORMACIJĄ NAUDOJAME ŠIAIS TIKSLAIS

• įvertinti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį;
• kitais atvejais – tik su Jūsų sutikimu.
Tačiau, Jūs turite teisę nesutikti ar bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis.

Jūsų informaciją atskleidžiame

Įsipareigojame neperduoti Jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:
• jei yra Jūsų sutikimas asmens duomenų atskleidimui;
• institucijoms, pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytą tvarką.

Ką darome, kad apsaugotume Jūsų informaciją?

Kad apsaugotume informaciją apie Jus duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename,-nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

MŪSŲ SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI

Duomenų apsauga ir „Google Analytics“ įskiepio naudojimas

Siekdami užtikrinti patogesnį naršymą mūsų svetainėje bei teikti patrauklesnius pasiūlymus ar daugiau sužinoti apie svetainių naudotojų elgseną, analizuoti vartotojų poreikius bei tendencijas ir tobulinti tiek svetainės, tiek ir pacientų aptarnavimą, mes naudojamės Google analytics įskiepiu ir tvarkome apibendrintus ir nuasmenintus duomenis: tokius kaip IP adresas, aplankyti puslapiai, naršymo trukmė, naršymui naudojami įrenginiai ir programos, geografinė vieta, amžius, kalba, lytis, interesai ir pan. Šių duomenų automatizuota analizė bei panaudojimas rinkodaros tikslais atliekami naudojantis trečiosios šalies (Google) įrankiais (pvz., Google Analytics, Google Adwords, Google Tag Manager).

Kaip mes saugojame Jūsų duomenis?

Užtikriname Jūsų saugumą naudodamiesi šiais įskiepiais bei procedūromis.

Akismet Anti-Spam

Akismet funkcijos yra:
• automatiškai tikrina visus komentarus ir išfiltruoja tuos, kurie atrodo kaip brukalai;
• aiškiai mato paslėptas ar klaidingas nuorodas;
• speciali atmetimo funkcija iš karto blokuoja akivaizdžius brukalus.

Wordfence Security

Wordfence funkcijos yra:
• ši ugniasienė identifikuoja ir užblokuoja įtartinai kenksmingą srautą;
• apsaugo šį tinklalapį maksimaliai, atitinka WordPress reikalavimus;
• integruotas kenkėjiškų programų skaitytuvas blokuoja užklausas, kuriose yra kenksmingo kodo ar turinio;
• apsaugo nuo neapdairių prisijungimo bandymų juos ribojant, patvirtina tik tvirtus slaptažodžius ir kitas prisijungimo saugumo priemones.

WP GDPR Compliance

WP GDPR funkcijos – padėti svetainėms ir internetinių parduotuvių savininkams laikytis Europos privatumo taisyklių.

SU MUMIS GALITE SUSISIEKTI

Jei dėl šioje privatumo politikoje pateiktos informacijos iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo Jums patogiu būdu:

• įteikiant tiesiogiai adresu: S. Dariaus ir S.Girėno g. 19A, Gruzdžiai, Šiaulių rajonas.
• paštu: S. Dariaus ir S.Girėno g. 19A, Gruzdžiai, Šiaulių rajonas.
• el. paštu: gruzd.ambulat@gmail.com

Kviečiame pasirinkti šeimos gydytoją mūsų ambulatorijoje

Viešoji įstaiga Šiaulių rajono Gruzdžių ambulatorija aptarnauja Šiaulių rajono gyventojus, prisirašiusius šioje įstaigoje.Pasirinkti šeimos gydytoją galima kasdien darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. regitratūroje. Reikia turėti pasą ar asmens tapatybės kortelę. Informacija teikiama telefonu (8 41) 372 331.

Viešoji įstaiga Šiaulių rajono Gruzdžių ambulatorija, teikianti pirminio lygio, konsultacijų ir diagnostikos, slaugos paslaugas, vykdanti prevencines programas bei visuomenės sveikatos programas, atliekanti profilaktinius sveikatos tikrinimus.