Pradėjome teikti paliatyviosios pagalbos paslaugas namuose suaugusiems ir vaikams.

NAUJIENA!

Pradėjome teikti paliatyviosios pagalbos paslaugas namuose suaugusiems ir vaikams.

Ambulatorinės paliatyviosios pagalbos paslaugos suaugusiems ir vaikams namuose teikiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. V-1488 redakcija. Paliatyviosios pagalbos paslaugas namuose suaugusiems ir vaikams galime teikti visoje teritorijoje (Šiaulių apskrityje), kurią aptarnauja Šiaulių teritorinė ligonių kasa. Paliatyviosios pagalbos paslaugos yra finansuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų ir pacientams yra nemokamos.

Paslaugas teikia specialistų komanda (gydytojas, slaugytojas, slaugytojo padėjėjas, socialinis darbuotojas, medicinos psichologas) pagal susirgimo diagnozę ir pacientų bei jų artimųjų poreikius. Paliatyviajai pagalbai reikalingas siuntimas (forma Nr 027/a) iš šeimos gydytojo ar gydančio gydytojo. Teikiant ambulatorines paliatyviosios pagalbos paslaugas, pirmąjį vizitą paciento namuose organizuoja specialistų komandos gydytojas ir įvertinęs paciento sveikatos būklę, nustato paslaugų teikimo mastą, vietą ir sudaro paciento gydymo ir priežiūros planą specialistų komandos nariams. Specialistų komandos nariai ne vėliau kaip kitą parą pradeda vykdyti gydytojo sudarytą planą.

Visais rūpimais klausimais skambinkite ir teiraukitės tel. (8 41) 372331 arba mob. 8686 70204. Mes visada pasiruošę jums padėti.

MIELI ŠIAULIŲ RAJONO GYVENTOJAI
DĖL INFORMACIJOS APIE SKIEPIJIMĄ ASTRAZENECA VAKCINA

Skiepijimo schema – COVID-19 Vaccine AstraZeneca kursą sudaro 2 dozės (po 0,5 ml). Antrąją dozę reikia suleisti praėjus 12 savaičių po pirmos dozės suleidimo.
ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad COVID-19 Vaccine AstraZeneca skirta 18 metų ir vyresnio amžiaus žmonių skiepijimui.
Skiepijimo schema (2 dozės) turi būti atliekamos ta pačia COVID-19 Vaccine AstraZeneca vakcina.
Nepageidaujamas poveikis. Dažniausiai nepageidaujama reakcija – skausmingumas dūrio vietoje. Galimi nusiskundimai: nuovargio jausmas, galvos skausmas, subfebrili (36,7 – 37,2) temperatūra, šaltkrėtis, sąnarių skausmai.
Daugumai šių nepageidaujamų reakcijų būna išreikštos silpnai ir praeina per kelias dienas po skiepo.
Paskiepijus AstraZeneca vakcina 100 Gruzdžių aptarnaujamos teritorijos gyventojų nuo 70 metų ir vyresnių nei 80 metų – negauta nė vieno skambučio apie išreikštą reakciją po skiepo.
Kviečiame visus nuo 65 metų amžiaus ir tuos, kurie dvejojote dėl skiepijimosi šia vakcina ar aplamai dėl skiepijimosi nuo COVID-19 ligos, aktyviai registruotis Gruzdžių ambulatorijoje tel. (8 41) 372 331. Apie skiepijimo ir atvykimo laiką informuosime kiekvieną individualiai.
Jūsų supratingumas ir skiepijimasis nuo COVID-19 ligos užkirs kelius pandemijos grėsmei ir plitimui. Saugokime save ir artimuosius, branginkime savo ir artimųjų
sveikatą.

Gruzdžių ambulatorijos direktorė Zita Jablonskienė

————-

Kviečiame pasirinkti šeimos gydytoją mūsų ambulatorijoje

Viešoji įstaiga Šiaulių rajono Gruzdžių ambulatorija aptarnauja Šiaulių rajono gyventojus, prisirašiusius šioje įstaigoje.Pasirinkti šeimos gydytoją galima kasdien darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. regitratūroje. Reikia turėti pasą ar asmens tapatybės kortelę. Informacija teikiama telefonu (8 41) 372 331.

Viešoji įstaiga Šiaulių rajono Gruzdžių ambulatorija, teikianti pirminio lygio, konsultacijų ir diagnostikos, slaugos paslaugas, vykdanti prevencines programas bei visuomenės sveikatos programas, atliekanti profilaktinius sveikatos tikrinimus.